Wielki zbiór

Najlepsze strony

szkolenia, nauka

Okresowe szkolenie BHP

Proponujemy państwu współpracę na kilku płaszczyznach. Prowadząc najlepsze okresowe szkolenia BHP jesteśmy w stanie zainteresować treścią wszystkich uczestników. Dbamy również o to, aby był to czas bogaty w doświadczenia i owocujący w kolejnych dniach i latach pracy. Oferujemy też nasze wsparcie w postaci nadzoru.

Eco driving

Zapomnij o wydawaniu mnóstwa pieniędzy na stacjach benzynowych. Wystarczy kilka sztuczek, by w znacznym stopniu zmniejszyć zużycie paliwa w twoim aucie, na dodatek przy zwiększaniu bezpieczeństwa twojego oraz twoich pasażerów. Na stronie firmy Carevent dowiesz się, gdzie mógłbyś rozpocząć kurs z zasad eco droving.

Bezpieczeństwo procesowe

Jesteśmy firmą, której zakresem działań jest szeroko pojęte bezpieczeństwo procesowe. Nasi specjaliści określą precyzyjnie, gdzie znajduje się strefa zagrożenia wybuchem i przygotują niezbędną dokumentację stanowiącą instrukcję nadzoru nad warunkami bezpiecznej pracy. Strefa zagrożenia wybuchem musi być odpowiednio oznaczona, a z naszą firmą mają Państwo gwarancję, że tak się stanie!

Szkolenia w zakresie BHP

Chcesz zabezpieczyć swoich pracowników przed negatywnymi skutkami pożaru lub wypadku przy wykonywaniu obowiązków? Szkolenia w zakresie BHP w Poznaniu, przeprowadzą fachowcy z Globes. Skierowane są do osób zajmujących wyższe szczeble kierownicze, a także zwykłych. Do naszych usług należą także audyty zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem żywności. Wszystkie grupy zawodowe skorzystają na wiedzy przekazanej przez wykształconą i doświadczoną kadrę. Zgłoś się do nas już dziś, by poznać szczegóły.

Kurs CCNA

Witaj w Centrum Szkoleniowym Trecom w Warszawie. Organizujemy szkolenia na certyfikat Cisco CCNA. Jest to jeden z pierwszych etapów rozwoju umiejętności w dziedzinie konfigurowania i zarządzania sieciami komputerowymi. Aby jeszcze bardziej móc odpowiadać na zmiany w świecie branży IT, podzieliliśmy etapy szkolenia na pięć poziomów certyfikacji rozwijanych w jedenastu ścieżkach kariery. To prowadzi do zawężania swoich umiejętności i wiedzy zdobytej podczas specjalnych akademii. Zapraszamy informatyków i nie tylko.

2011 - www.nolina.com.pl