Wielki zbiór

Najlepsze strony

szkolenia, nauka

Okresowe szkolenie BHP

Proponujemy państwu współpracę na kilku płaszczyznach. Prowadząc najlepsze okresowe szkolenia BHP jesteśmy w stanie zainteresować treścią wszystkich uczestników. Dbamy również o to, aby był to czas bogaty w doświadczenia i owocujący w kolejnych dniach i latach pracy. Oferujemy też nasze wsparcie w postaci nadzoru.

Eco driving

Zapomnij o wydawaniu mnóstwa pieniędzy na stacjach benzynowych. Wystarczy kilka sztuczek, by w znacznym stopniu zmniejszyć zużycie paliwa w twoim aucie, na dodatek przy zwiększaniu bezpieczeństwa twojego oraz twoich pasażerów. Na stronie firmy Carevent dowiesz się, gdzie mógłbyś rozpocząć kurs z zasad eco droving.

Kurs CCNA

Witaj w Centrum Szkoleniowym Trecom w Warszawie. Organizujemy szkolenia na certyfikat Cisco CCNA. Jest to jeden z pierwszych etapów rozwoju umiejętności w dziedzinie konfigurowania i zarządzania sieciami komputerowymi. Aby jeszcze bardziej móc odpowiadać na zmiany w świecie branży IT, podzieliliśmy etapy szkolenia na pięć poziomów certyfikacji rozwijanych w jedenastu ścieżkach kariery. To prowadzi do zawężania swoich umiejętności i wiedzy zdobytej podczas specjalnych akademii. Zapraszamy informatyków i nie tylko.

Testy na prawo jazdy

Nasz kurs kierujemy do osób pragnących kompleksowo przygotować się do zdobycia dokumentów pozwalających na prowadzenie samochodu. Testy na prawo jazdy dostępne na naszej stronie oparte są na pytaniach faktycznie występujących na egzaminach teoretycznych. Z naszym kursem przygotujesz się bez wychodzenia z domu.

Usługi PPOŻ

Przedsiębiorstwo oferuje usługi PPOŻ, dzięki którym możliwe jest założenie systemu przeciwpożarowego, który jest wymagany w wielu miejscach, takich jak np. budynki użyteczności publicznej, galerie handlowe, muzea, czy też miejsca pracy. W ramach zakładania systemu, konieczne jest założenie hydrantów, zainstalowanie gaśnic, oraz oznaczenie drogi ewakuacyjnej. Firma dba również o konserwację tych sprzętów. Możliwa jest także profesjonalna ocena, która stwierdza zagrożenie wybuchem w danym miejscu.

Asfalt cena

Duża część rocznego budżetu samorządów terytorialnych przeznaczana jest na rewitalizację nawierzchni jezdnych. Decydującym czynnikiem wyboru konkretnej oferty jest cena asfaltu, robocizny oraz czas realizacji zlecenia. Technologia SMA 16 JENA pozwala na wykonanie inwestycji sprawnie, ekonomicznie i w krótkim czasie - a więc jest to rozwiązanie idealne dla regionalnych dróg o niskich kategoriach ruchu.

Tłumacz hiszpański na polski

Nasza placówka poza prowadzeniem kursów języka hiszpańskiego oferuje również tłumaczenia. Tłumacz hiszpański na polski lub polski na hiszpański. Zajmujemy się tłumaczeniem publikacji naukowych, stron internetowych, literatury, materiałów reklamowych, a także tłumaczeniami przysięgłymi aktów prawnych, dyplomów, dowodów rejestracyjnych samochodu, faktur i wielu innych dokumentów. Skontaktuj się z nami!

2011 - www.nolina.com.pl