Wielki zbiór

Najlepsze strony

szkolenia, nauka

Okresowe szkolenie BHP

Proponujemy państwu współpracę na kilku płaszczyznach. Prowadząc najlepsze okresowe szkolenia BHP jesteśmy w stanie zainteresować treścią wszystkich uczestników. Dbamy również o to, aby był to czas bogaty w doświadczenia i owocujący w kolejnych dniach i latach pracy. Oferujemy też nasze wsparcie w postaci nadzoru.

Eco driving

Zapomnij o wydawaniu mnóstwa pieniędzy na stacjach benzynowych. Wystarczy kilka sztuczek, by w znacznym stopniu zmniejszyć zużycie paliwa w twoim aucie, na dodatek przy zwiększaniu bezpieczeństwa twojego oraz twoich pasażerów. Na stronie firmy Carevent dowiesz się, gdzie mógłbyś rozpocząć kurs z zasad eco droving.

Bezpieczeństwo procesowe

Jesteśmy firmą, której zakresem działań jest szeroko pojęte bezpieczeństwo procesowe. Nasi specjaliści określą precyzyjnie, gdzie znajduje się strefa zagrożenia wybuchem i przygotują niezbędną dokumentację stanowiącą instrukcję nadzoru nad warunkami bezpiecznej pracy. Strefa zagrożenia wybuchem musi być odpowiednio oznaczona, a z naszą firmą mają Państwo gwarancję, że tak się stanie!

Szkolenia w zakresie BHP

Chcesz zabezpieczyć swoich pracowników przed negatywnymi skutkami pożaru lub wypadku przy wykonywaniu obowiązków? Szkolenia w zakresie BHP w Poznaniu, przeprowadzą fachowcy z Globes. Skierowane są do osób zajmujących wyższe szczeble kierownicze, a także zwykłych. Do naszych usług należą także audyty zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem żywności. Wszystkie grupy zawodowe skorzystają na wiedzy przekazanej przez wykształconą i doświadczoną kadrę. Zgłoś się do nas już dziś, by poznać szczegóły.

Kurs CCNA

Witaj w Centrum Szkoleniowym Trecom w Warszawie. Organizujemy szkolenia na certyfikat Cisco CCNA. Jest to jeden z pierwszych etapów rozwoju umiejętności w dziedzinie konfigurowania i zarządzania sieciami komputerowymi. Aby jeszcze bardziej móc odpowiadać na zmiany w świecie branży IT, podzieliliśmy etapy szkolenia na pięć poziomów certyfikacji rozwijanych w jedenastu ścieżkach kariery. To prowadzi do zawężania swoich umiejętności i wiedzy zdobytej podczas specjalnych akademii. Zapraszamy informatyków i nie tylko.

Outsourcing IT Katowice

Prawdą jest, iż na rynku pracy niezwykle trudno jest znaleźć specjalistów od IT, którzy faktycznie okazywaliby się biegli we wszystkich technologicznych nowinkach. Dlatego właśnie, marka NBC proponuje swoim Klientom outsourcing w tym zakresie, którego zasoby dobrane zostały na drodze niezwykle ścisłej selekcji.

2011 - www.nolina.com.pl