Wielki zbiór

Najlepsze strony

przetwórstwo

Sushi z dowozem Radom

Jeśli jesteś fanem japońskich przysmaków, lub zwyczajnie szukasz ciekawej propozycji na wyszukany posiłek, nasza oferta skierowana jest do ciebie. Sushi z dowozem na terenie Radomia to doskonały pomysł zarówno na przekąskę w rodzinnym gronie, jak i na uzupełnienie firmowej imprezy czy innego typu eventów.

Regały chłodnicze

Polecamy Państwu profesjonalne regały chłodnicze charakteryzujące się najwyższą jakością i doskonałym dopasowaniem do warunków różnego rodzaju lokali gastronomicznych, czy punktów handlowych. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z oferty przedstawionej przez naszą firmę. Nasze urządzenia sprawdzą się w każdym miejscu.

przyprawa z Indii

Najwyższy czas, aby kuchnia azjatycka przestała Ci się kojarzyć wyłącznie z curry. W naszym sklepie orientalnym zakupisz produkty, które nawet zwykłe składniki zamienią w egzotyczne danie. Przyprawa z Indii np. masala sprawi, ze kurczak nabierze wyjątkowego, słodko-kwaśnego smaku, w którym się zakochasz.

Wino włoskie czerwone

Osoby, które prowadzą kuchnię, z pewnością zadowoli fakt, że nasze produkty proponujemy w pięciolitrowych opakowaniach z kartonu. Wino włoskie czerwone to często wybierany przez Gości dodatek do kolacji - warto więc zadbać o to, aby mieć jego zapasy. W naszej ofercie proponujemy zarówno warianty słodkie, jak i półsłodkie.

2011 - www.nolina.com.pl