Wielki zbiór

Najlepsze strony

przemysł

Odciągi pyłów

Oczyszczanie powietrza, w którym pracują ludzie jest niezwykle ważne. Odpylanie tyczy się przede wszystkim fabryk, przemysłu i usług, które powodują zapylenie powietrza drobinami materiału. Odpylanie jest więc wykorzystywane często w przemyśle drzewnym, przy obróbce kamieni, w szlifierniach i innych tego typu firmach.

Maszyny do pakowania

Podobno ogólnie mówi się o nich właśnie maszyny do pakowania, ale w rzeczywistości, to używa się ich, aby ułatwić sobie pakowanie surówek. W sumie tak to bywa, że trzeba czasem pomóc sobie, żeby praca szła lepiej. Taką czynnością, która wymagała jakichś pomocy zewnętrznych było właśnie dość często w tych firmach pakowanie surówek. U nas w Polsce, nie wiem czy w ogóle wiedzą o czymś takim jak pakowarki próżniowe.

Urządzenia grzewcze

Jeśli interesuje Państwa urządzenie, które można wykorzystać w wielu warunkach i gałęziach przemysłu, między innymi w branży motoryzacyjnej, jakim jest promiennik podczerwieni, to nasza firma dostarczy Wam wszelkie modele promienników, jakie tylko potrzebujecie. Jesteśmy liderem w sprzedaży promiennika podczerwieni na Polskim rynku, dlatego warto z nami współpracować.

Zębatki - Atlantis

Atrakcyjna oferta zawierająca zębatki i inne artykuły przemysłowe dostępna jest pod adresem http://atlantis-pt.pl/. Nasza firma ugruntowała już swoją pozycję na rynku, dzięki rzetelności i sumienności w codziennym wykonywaniu powierzonych nam zadań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www lub do odwiedzenia nas w siedzibie firmy!

www.hti.net.pl/produkty/plyty-wermikulitowe - Płyty wermikulitowe

Płyty wermikulitowe to produkty, które świetnie sprawdzają się jako materiały izolacyjne w ciężkich warunkach przemysłowych. Oferujemy modele dostosowane do pracy w różnych temperaturach, odpornych na czynniki mechaniczne i szok termiczny. Proponujemy Państwu konkurencyjne ceny, a nasi doradcy z chęcią pomogą wybrać odpowiedni towar.

Oferta schodów metalowych wewnętrznych firmy ALAB

ALAB produkuje wysokiej klasy, eleganckie schody metalowe wewnętrzne. Węgrów jest miastem, w którym świadczymy nasze usługi, ale zapraszamy także klientów z całej Polski. Nasze produkty to gwarancja ciekawego designu, nowoczesności i wytrzymałości. Funkcjonalność i estetyka na najwyższym poziomie to największe atuty schodów w Alab - Kowalstwo. Zapraszamy.

Siatki transportowe

Jednym z obszarów w zakresie którego oferta przedsiębiorstwa Constructor pozostaje najbogatsza, niewątpliwie pozostają siatki transportowe. Proponujemy Państwu wykorzystanie modeli ze splotem bocznym pojedynczym lub podwójnym, prostobieżnym oraz skrętnym spiralnym. Jednocześnie, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pojemniki na materiały niebezpieczne

Jak przechowywać chemikalia by nie stanowiły zagrożenia dla środowiska naturalnego i osób postronnych? Pojemniki na materiały niebezpieczne, jakie udostępniamy w asortymencie firmy Topserw to produkty, dzięki którym w komfortowy sposób odseparujecie wszelkie beczki oraz kanistry z groźnymi toksynami.

Oczyszczalnie

To szczególnie istotne właśnie w przypadku produkcji spożywczej. Bez nich możesz zacząć się stresować, że zapchana zostanie twoja prywatna oczyszczalnia. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są rozwiązaniem na lata. Separatory tłuszczów oddzielają tłuszcze roślinne i zwierzęce od tych innych ścieków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystko działa bez zarzutu. Możesz długo cieszyć się tym ważnym urządzeniem.

Wciągarki

Szanowni Klienci, mamy zaszczyt zaprezentować Państwu sprzęt dostosowany do Państwa potrzeb – wciągnik łańcuchowy. Najwyższej jakości sprzęt czołowych producentów, niezawodność urządzeń, gruntowna wiedza i bogate doświadczenie – to priorytety działania naszej firmy. Pomożemy Państwu solidnie wybrać odpowiednie urządzenia – a dzięki naszej kompleksowej pomocy i obsłudze Państwa firma zyska nowe możliwości rozwoju!

Ekspertyzy ornitologiczne

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem inwentaryzacji i analizą środowiska naturalnego. Oferujemy ekspertyzy ornitologiczne, w ramach których zapewniamy badania na terenach inwestycji drogowych, lotnisk i innych; przygotowanie raportów oddziaływania inwestycji na ekosystem czy pomoc w doborze roślinności atrakcyjnej dla ptaków.

Adwokat

Toruńska kancelaria adwokacka Arkadiusz Pikulik niezmiennie dba o wyróżnienie się na tle bardzo dużej konkurencji rynkowej poprzez świadczenie usług zgodnych z najwyższymi standardami oraz odpowiadających oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym, zamówień publicznych, czy też prawie własności intelektualnej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ochrona danych osobowych szkolenie

Jesteśmy kancelarią oferującą pomoc z zakresu między innymi prawa rodzinnego, medycznego, odszkodowań oraz windykacji należności. Ważnym dla nas aspektem jest także ochrona danych osobowych, dlatego prowadzimy szkolenia z tej dziedziny wiedzy. Kursy skierowane są między innymi do administratorów bezpieczeństwa informacji oraz kadry kierowniczej.

adwokat

Kancelaria udziela pomoc z zakresu kodeksu karnego oraz prawa cywilnego i rodzinnego. Dodatkowo, udzielamy porad prawnych dotyczących spraw ubezpieczeniowych, uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień. Adwokat świadczy swoje usługi prawne na warszawskim Mokotowie, w pobliżu stacji metra oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Rzecznik patentowy Warszawa

Osoby kreatywne, które zajmują się tworzeniem nie tylko prac artystycznych (grafiki, utwory literackie, filmy), ale również produktów użytkowych (wzory przemysłowe, znaki towarowe) powinny rozważyć zastrzeżenie swojej własności intelektualnej. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie renomy własnego nazwiska, ale również zapobiegnie nieuczciwych zagrań z strony konkurencji. Rzecznik patentowy Grenda z Warszawy zajmuje się doradztwem w tym zakresie oraz reprezentacją Klienta przed organami publicznymi. Dokładne informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

Adwokat Bydgoszcz

Kancelaria w Bydgoszczy oferuje pomoc m.in. z zakresu prawa karnego, karno-skarbowego i cywilnego. Adwokat zajmuje się sporządzaniem aktów, umów, reprezentowaniem klientów przed organami sądowymi i administracyjnymi oraz doradztwem. Gabinet mieści się w centralnym miejscu miasta, na ulicy Długiej, co gwarantuje komfortowy dojazd komunikacją miejską.

Prawnik

Klienci indywidualni, instytucje oraz przedsiębiorcy mogą zgłosić się o pomoc do naszej kancelarii mieszczącej się w Olsztynie. Nasz prawnik świadczy pomoc w zakresie m.in. kodeksu cywilnego oraz zbiorów zasad medycznych, handlowych, gospodarczych. Kancelaria udziela pomocy także w zakresie reprezentowania przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi.

Adwokat Szczecin

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie usługi prawne. Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie nasz specjalista udziela licznych porad. Zajmujemy się prowadzeniem spraw z zakresie regulacji zawartych w kodeksie cywilnym, karnym, administracyjnym czy rodzinnym. Dzięki nam możliwe jest sporządzanie dla Was odpowiednich dokumentów, takich jak pisma procesowe, wnioski sądowe. Oferowane przez nas usługi umożliwiają także reprezentowanie naszych klientów podczas prowadzonych postępowań.

2011 - www.nolina.com.pl