Wielki zbiór

Najlepsze strony

opieka medyczna

Testy ciąża

Poranne nudności, zwiększony apetyt, inne samopoczucie? Myślisz, że to ciąża? Nasze testy ciążowe pomogą Tobie we wstępnym określeniu Twojego stanu! Proponujemy zawsze precyzyjne w pomiarach i niezawodne testy ciążowe, cieszące się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zainteresowana? Zapraszamy!

Prywatny dom opieki

Zapewniamy opiekę medyczną przez całą dobę. Słoneczna Polana to ośrodek o prywatny dom opieki dla osób starszych. Proponujemy pomoc i wsparcie medyczne. Zapewniamy również zabiegi aktywizujące oraz wspierające utrzymanie zdrowia i dobrej kondycji. Dom spokojnej starości znajduje się w bardzo malowniczym miejscu, w doskonałej lokalizacji.

Ortopeda

Pracujący w centrum medycznym w Białymstoku ortopeda zajmuje się zarówno rozpoznawaniem, jak i leczeniem wszelkich wrodzonych oraz nabytych wad narządów ruchu. Swoje usługi kieruje do dzieci, u których leczy wady stóp czy postawy, a także do dorosłych, w których skupia się m.in. na chorobach tkanek miękkich, kręgosłupa czy zmianach spowodowanych urazami.

Okulista Częstochowa

U nas zakupią Państwo szkła kontaktowe, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, a także środki do ich pielęgnacji. Na miejscu, jeśli jest taka potrzeba, okulista wykona niezbędne badania, by dobrać odpowiednią moc szkieł. W naszym salonie optycznym korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, dzięki czemu oferujemy usługi na wysokim poziomie.

Prowadzenie ciąży Legionowo

Jesteśmy prywatną kliniką ginekologiczną działającą w Legionowie. Wszystkim przyszłym mamom oferujemy prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, czyli między innymi wykonujemy badania USG w kierunku stwierdzenia lub wykluczenia wad genetycznych płodu. Sprawdzisz u nas również swój poziom cukru we krwi.

Szampon na porost włosów

Chcesz, aby Twoja fryzura zawsze wyglądała pięknie, naturalnie i zdrowo? W takim razie wybierz proponowane przez nas kosmetyki trychologiczne! To między innymi szampon na porost włosów, która zapewnia trwałość oraz odżywienie włókien. Proponujemy te substancje w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź sama już dzisiaj, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy rozwiązania na najwyższym poziomie oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich preparatów

Monitory medyczne

Dostarczamy Państwu wysokiej jakości urządzenia, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania placówek publicznych oraz specjalistycznych gabinetów prywatnych. Oferowane przez nas monitory medyczne, umożliwiają m.in. prezentację wyników badań obrazowych oraz obsługę video zabiegów wykonywanych na sali operacyjnej.

Poradnia Psychologiczna

Osoby nie mogące poradzić sobie z własnymi emocjami, po przeżytych traumach, ze zdiagnozowanymi nerwicami lub depresją, znajdą pomoc w Poradnia Psychologiczna Olgi Ćwik-Włodarskiej. Poradnia psychologiczna w Warszawie prowadzona jest przez lekarzy-specjalistów różnych dziedzin (psychiatrę, seksuologa). Przyjmuje tu również psychoterapeuta, który swoje usługi świadczy dla pacjentów indywidualnych, małżeństw oraz całych rodzin - również dla najmłodszych pacjentów. Wykorzystuje przy tym formę ukierunkowanej terapii poznawczo-behawioralnej.

Stomatologia

Jeśli poszukujecie Państwo kliniki specjalizującej się w szeroko rozumianej stomatologii na terenie Warszawy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Aster-Med w Warszawie. Głównym nurtem naszej działalności jest wielopłaszczyznowość pracy oraz staranie o jak najlepszych stan zdrowia oraz komfort naszych Pacjentów. Gwarantem naszej skuteczności jest wykwalifikowany zespół posiadający wieloletnią praktykę w swoim zawodzie. Zachęcamy do lektury wszelkich informacji dotyczących naszego gabinetu oraz zespołu.

2011 - www.nolina.com.pl