Wielki zbiór

Najlepsze strony

opieka medyczna

Korekta uszu Rzeszów

Zawsze miałem kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Moje samopoczucie poprawiła dopiero korekta uszu. Rzeszów - piękne miasto w którym mieszkam od urodzenia, zapewnia kilka profesjonalnych gabinetów medycyny kosmetycznej, w których możliwa jest korekcja uszu. Rzeszów nie jest oczywiście jedynym miastem gdzie wykonuje się tego typu zabiegi.

Testy ciąża

Poranne nudności, zwiększony apetyt, inne samopoczucie? Myślisz, że to ciąża? Nasze testy ciążowe pomogą Tobie we wstępnym określeniu Twojego stanu! Proponujemy zawsze precyzyjne w pomiarach i niezawodne testy ciążowe, cieszące się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zainteresowana? Zapraszamy!

Prywatny dom opieki

Zapewniamy opiekę medyczną przez całą dobę. Słoneczna Polana to ośrodek o prywatny dom opieki dla osób starszych. Proponujemy pomoc i wsparcie medyczne. Zapewniamy również zabiegi aktywizujące oraz wspierające utrzymanie zdrowia i dobrej kondycji. Dom spokojnej starości znajduje się w bardzo malowniczym miejscu, w doskonałej lokalizacji.

Ortopeda

Pracujący w centrum medycznym w Białymstoku ortopeda zajmuje się zarówno rozpoznawaniem, jak i leczeniem wszelkich wrodzonych oraz nabytych wad narządów ruchu. Swoje usługi kieruje do dzieci, u których leczy wady stóp czy postawy, a także do dorosłych, w których skupia się m.in. na chorobach tkanek miękkich, kręgosłupa czy zmianach spowodowanych urazami.

Okulista Częstochowa

U nas zakupią Państwo szkła kontaktowe, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, a także środki do ich pielęgnacji. Na miejscu, jeśli jest taka potrzeba, okulista wykona niezbędne badania, by dobrać odpowiednią moc szkieł. W naszym salonie optycznym korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, dzięki czemu oferujemy usługi na wysokim poziomie.

Prowadzenie ciąży Legionowo

Jesteśmy prywatną kliniką ginekologiczną działającą w Legionowie. Wszystkim przyszłym mamom oferujemy prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, czyli między innymi wykonujemy badania USG w kierunku stwierdzenia lub wykluczenia wad genetycznych płodu. Sprawdzisz u nas również swój poziom cukru we krwi.

Mankietowe wycięcie żołądka

U pacjentów, u których diety i ćwiczenia fizyczne nie pozwalają usunąć otyłości stosuje się często metody operacyjne. Wykonywane techniką laparoskopową mankietowe wycięcie żołądka redukuje jego powierzchnię do 1/5, dzięki czemu zmniejsza się uczucie głodu, a potrzeba jedzenia jest rzadsza, co pozwala na obniżenie wagi.

Szampon na porost włosów

Chcesz, aby Twoja fryzura zawsze wyglądała pięknie, naturalnie i zdrowo? W takim razie wybierz proponowane przez nas kosmetyki trychologiczne! To między innymi szampon na porost włosów, która zapewnia trwałość oraz odżywienie włókien. Proponujemy te substancje w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź sama już dzisiaj, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy rozwiązania na najwyższym poziomie oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich preparatów

2011 - www.nolina.com.pl