Wielki zbiór

Najlepsze strony

opieka medyczna

Testy ciąża

Poranne nudności, zwiększony apetyt, inne samopoczucie? Myślisz, że to ciąża? Nasze testy ciążowe pomogą Tobie we wstępnym określeniu Twojego stanu! Proponujemy zawsze precyzyjne w pomiarach i niezawodne testy ciążowe, cieszące się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Zainteresowana? Zapraszamy!

Prywatny dom opieki

Zapewniamy opiekę medyczną przez całą dobę. Słoneczna Polana to ośrodek o prywatny dom opieki dla osób starszych. Proponujemy pomoc i wsparcie medyczne. Zapewniamy również zabiegi aktywizujące oraz wspierające utrzymanie zdrowia i dobrej kondycji. Dom spokojnej starości znajduje się w bardzo malowniczym miejscu, w doskonałej lokalizacji.

Okulista Częstochowa

U nas zakupią Państwo szkła kontaktowe, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, a także środki do ich pielęgnacji. Na miejscu, jeśli jest taka potrzeba, okulista wykona niezbędne badania, by dobrać odpowiednią moc szkieł. W naszym salonie optycznym korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, dzięki czemu oferujemy usługi na wysokim poziomie.

Prowadzenie ciąży Legionowo

Jesteśmy prywatną kliniką ginekologiczną działającą w Legionowie. Wszystkim przyszłym mamom oferujemy prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, czyli między innymi wykonujemy badania USG w kierunku stwierdzenia lub wykluczenia wad genetycznych płodu. Sprawdzisz u nas również swój poziom cukru we krwi.

Monitory medyczne

Dostarczamy Państwu wysokiej jakości urządzenia, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania placówek publicznych oraz specjalistycznych gabinetów prywatnych. Oferowane przez nas monitory medyczne, umożliwiają m.in. prezentację wyników badań obrazowych oraz obsługę video zabiegów wykonywanych na sali operacyjnej.

Catering dietetyczny Sopot

Przedstawiamy firmę Smakoszewo oferującą zdrowy i smaczny catering dietetyczny w Sopocie i na terenie Trójmiasta. Polecana przez nas dieta pudełkowa to zbilansowane posiłki na cały dzień, spakowane w wygodne lunch-boxy. Możesz zabrać je ze sobą wszędzie: na uczelnię, do szkoły, do pracy, na trening, w podróż. Są przygotowane w oparciu o zalecenia specjalistów w dziedzinie żywienia. Zamawiając naszą obsługę, nie musisz martwić się jedzeniem na cały dzień. Otrzymasz kompletny zestaw, zawsze o tej samej porze, pod wskazany adres.

Leczenie alkoholizmu

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem jest leczenie alkoholizmu. To długotrwały proces, który wymaga aktywnego rozwijania zarówno motywacji wewnętrznej, jak również kontrolowania reakcji biologicznej organizmu na proces odtrucia. My jednak przede wszystkim pragniemy wspierać Państwa w wytrwaniu w tej walce. Jesteśmy pomocą dla tych, którzy pragną postawić pierwszy krok i powrócić do normalnego, wolnego od uzależnienia życia. Jeżeli już odważyłeś się na ten krok - zrób go razem z nami.

Odwyk alkoholowy cena

Chociaż mówi się, że wszystko jest dla ludzi, trzeba wiedzieć, gdzie jest nieprzekraczalna granica. W niektórych sytuacjach odwyk alkoholowy to niezbędne rozwiązanie i ostatnia deska ratunku w przypadku uzależnienia. Cena pobytu w naszym ośrodku zależy od długości terapii oraz dobranych do chorego metod pracy.

Trychologia

Witaj w klinice Trychologia Śląsk. Oferujemy pomoc w zakresie pielęgnowania włosów ze skłonnością do wypadania. Nasz trycholog doradzi w zakresie wyboru metod na zagęszczanie oraz odbudowę fryzury, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Sposobem na rzadkie włosy na pewno są mikrowłókna keratynowe Nanogen. Wystarczy posypać nimi głowę i w ciągu minuty odzyskać wiarę w siebie. Wspomniane mikrowłókna przylegają do włosów naturalnych na zasadzie wyładowań elektrostatycznych. Nie odpadną nawet podczas wichury czy treningu sportowego.

2011 - www.nolina.com.pl