Wielki zbiór

Najlepsze strony

opieka medyczna

Prywatny dom opieki

Zapewniamy opiekę medyczną przez całą dobę. Słoneczna Polana to ośrodek o prywatny dom opieki dla osób starszych. Proponujemy pomoc i wsparcie medyczne. Zapewniamy również zabiegi aktywizujące oraz wspierające utrzymanie zdrowia i dobrej kondycji. Dom spokojnej starości znajduje się w bardzo malowniczym miejscu, w doskonałej lokalizacji.

Prowadzenie ciąży Legionowo

Jesteśmy prywatną kliniką ginekologiczną działającą w Legionowie. Wszystkim przyszłym mamom oferujemy prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, czyli między innymi wykonujemy badania USG w kierunku stwierdzenia lub wykluczenia wad genetycznych płodu. Sprawdzisz u nas również swój poziom cukru we krwi.

Leczenie alkoholizmu

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem jest leczenie alkoholizmu. To długotrwały proces, który wymaga aktywnego rozwijania zarówno motywacji wewnętrznej, jak również kontrolowania reakcji biologicznej organizmu na proces odtrucia. My jednak przede wszystkim pragniemy wspierać Państwa w wytrwaniu w tej walce. Jesteśmy pomocą dla tych, którzy pragną postawić pierwszy krok i powrócić do normalnego, wolnego od uzależnienia życia. Jeżeli już odważyłeś się na ten krok - zrób go razem z nami.

Odwyk alkoholowy cena

Chociaż mówi się, że wszystko jest dla ludzi, trzeba wiedzieć, gdzie jest nieprzekraczalna granica. W niektórych sytuacjach odwyk alkoholowy to niezbędne rozwiązanie i ostatnia deska ratunku w przypadku uzależnienia. Cena pobytu w naszym ośrodku zależy od długości terapii oraz dobranych do chorego metod pracy.

Dom seniora

Z biegiem lat, organizm człowieka staje się coraz słabszy. Co za tym idzie - czynności, które wcześniej były wykonywane automatycznie, po latach zaczynają sprawiać problem. Mając tego świadomość, na terenie województwa mazowieckiego otworzyliśmy Prywatny Dom Seniora. To budynek, mieszczący się w pięknej, malowniczej okolicy. W pobliżu rozpościera się las i ogród pełen kwiatów. Nasi pensjonariusze mieszkają w przytulnych pokojach i mają zapewnioną 24-godzinną opiekę, aktywny wypoczynek oraz pomoc przy wykonywaniu podstawowych czynności.

producent suplementów

Nasza firma jako producent suplementów diety dostarcza artykuły wyłącznie stworzone z naturalnych składników. Funkcjonujemy już na rynku od 2003 roku i wciąż staramy poszerzyć się zakres naszych usług. Obecnie zajmujemy się kapsułkowaniem substancji suchych, ich blistrowaniem (czyli pisząc potocznie łączeniem w listki), a także konfekcjonowaniem.

Kule wypożyczalnia

Nasza firma zaopatruje w sprzęt medyczny osoby, które potrzebują go na krótki okres czasu. Jako wypożyczalnia oferujemy kule łokciowe i pachowe wykonane z rurek aluminiowych. Posiadają miękki uchwyt, można je regulować tak, by dopasować je do wzrostu użytkownika. Mamy w ofercie też modele dziecięce.

Body dla dorosłych

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze body dla dorosłych. Studio JSG Group s.c. stawia przede wszystkim na komfort wygodę każdego seniora. Body dla seniorów i osób niepełnosprawnych zostało wytworzone z materiałów najwyższej jakości. Dodatkowo, dostępne jest w atrakcyjnych cenach. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

2011 - www.nolina.com.pl