Wielki zbiór

Najlepsze strony

kultura, rozrywka

Zielone szkoły

Nasza firma stworzona została przez grupę ludzi nie tylko odpowiedzialnych, ale i przebojowych, dlatego zarówno nauka przetrwania, jak i zielone szkoły przygotowane przez nas z myślą o młodszej i starszej młodzieży niezmiennie postrzegane są jako imprezy wyjątkowe i oryginalne zapierające dech w piersiach swoim uczestnikom. Ich poziom zawsze budzi jedynie uznanie w ten sposób realizujemy bowiem nasz najważniejszy cel, jakim jest przynoszenie zadowolenia każdej grupie uczestników.

sesje modowe

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu zdjęć o różnorodnej tematyce, a także za sprawą śledzenia wszelkich nowinek branżowych, doskonale poznałam potrzeby Klientów. Wykonuję sesje plenerowe, a także w pomieszczeniach. Ponadto udostępniam również profesjonalne studio fotograficzne, wyposażone we wszelkie specjalistyczne sprzęty i materiały.

Wynajem sceny

Podesty estradowe muszą wytrzymać nierzadko duże obciążenia. Nawet jeśli cicha i dyskretna muzyka sprawia wrażenie niezwykle delikatnej, nie oznacza to jednocześnie, że instrumenty są równie lekkie. Gwarantujemy, iż dołożymy wszelkich starań w celu zapewnienia ochrony grającym i śpiewającym. Wynajmowane sceny na terenie Wrocławia będą odpowiednio zabezpieczone, a ich montaż będzie szybki i profesjonalny. Tobie pozostanie tylko czerpać radość z grania, śpiewania i entuzjastycznych reakcji publiczności.

Opłata zaiks

Aby móc odtwarzać muzykę publicznie potrzebujesz na to zgody instytucji ochrony prawa autorskich. Opłata ZAIKS, ZPAV oraz STOART jest obowiązkowa w Polsce dla każdego właściciela lokalu. My proponujemy Ci jednak inne rozwiązanie - specjalne radio z utworami bez opłat, ponieważ to my posiadamy wyłączne prawa do tych piosenek. Dzięki temu unikniesz wysokich kosztów i będziesz mógł puszczać muzykę w swoim sklepie bez żadnych obaw!

Tanie pieczątki

W każdym biurze, w którym następuje obieg dokumentów wykorzystywane są akcesoria potwierdzające tożsamość pracownika. Dlatego w naszej ofercie znalazły się tanie pieczątki w wielu dostępnych kolorach, dzięki którym wykonywanie stempli stanie się jeszcze łatwiejsze. Przygotowaliśmy zarówno standardowe wymiary, jak i kieszonkowe.

2011 - www.nolina.com.pl