Wielki zbiór

Najlepsze strony

kultura, rozrywka

Zielone szkoły

Nasza firma stworzona została przez grupę ludzi nie tylko odpowiedzialnych, ale i przebojowych, dlatego zarówno nauka przetrwania, jak i zielone szkoły przygotowane przez nas z myślą o młodszej i starszej młodzieży niezmiennie postrzegane są jako imprezy wyjątkowe i oryginalne zapierające dech w piersiach swoim uczestnikom. Ich poziom zawsze budzi jedynie uznanie w ten sposób realizujemy bowiem nasz najważniejszy cel, jakim jest przynoszenie zadowolenia każdej grupie uczestników.

Kompleksowa organizacja imprez

Naszą perfekcyjną organizację współtworzy ekipa wykształconych oraz zaangażowanych ludzi którzy z pasją wypełniają wszystkie zamówione rozwiązania. Proponujemy Ci efektywne współdziałanie i usługi takie jak kompleksowa organizacja imprez. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni gamą usług rekomendujemy wizytę na naszej firmowej stronie internetowej.

Tancerka na wieczór kawalerski

Planujesz zorganizować niesamowitą imprezę dla Pana młodego, której samo wspomnienie wprawi go w... osłupienie? Heartbreakers przygotuje atrakcje na wieczór kawalerski w taki sposób, aby w pełni odzwierciedlić wszystkie życzenia oraz pragnienia. Koniecznie sprawdź zdjęcia naszych tancerek. Znajdziesz je na naszej stronie.

sesje modowe

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu zdjęć o różnorodnej tematyce, a także za sprawą śledzenia wszelkich nowinek branżowych, doskonale poznałam potrzeby Klientów. Wykonuję sesje plenerowe, a także w pomieszczeniach. Ponadto udostępniam również profesjonalne studio fotograficzne, wyposażone we wszelkie specjalistyczne sprzęty i materiały.

Wynajem sceny

Podesty estradowe muszą wytrzymać nierzadko duże obciążenia. Nawet jeśli cicha i dyskretna muzyka sprawia wrażenie niezwykle delikatnej, nie oznacza to jednocześnie, że instrumenty są równie lekkie. Gwarantujemy, iż dołożymy wszelkich starań w celu zapewnienia ochrony grającym i śpiewającym. Wynajmowane sceny na terenie Wrocławia będą odpowiednio zabezpieczone, a ich montaż będzie szybki i profesjonalny. Tobie pozostanie tylko czerpać radość z grania, śpiewania i entuzjastycznych reakcji publiczności.

Opłata zaiks

Aby móc odtwarzać muzykę publicznie potrzebujesz na to zgody instytucji ochrony prawa autorskich. Opłata ZAIKS, ZPAV oraz STOART jest obowiązkowa w Polsce dla każdego właściciela lokalu. My proponujemy Ci jednak inne rozwiązanie - specjalne radio z utworami bez opłat, ponieważ to my posiadamy wyłączne prawa do tych piosenek. Dzięki temu unikniesz wysokich kosztów i będziesz mógł puszczać muzykę w swoim sklepie bez żadnych obaw!

2011 - www.nolina.com.pl